logo

Фастівчанка виборола першу медаль для України на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

Фастівчанка Марія Сташко здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби в угорському Дьєрі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міської ради.

Це перша медаль України на цьому чемпіонаті Європи.

Марія виборола медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м серед юніорок.

Вихованка ДЮСШ "Локомотив" відділу з питань фізичної культури та спорту, учениця 11 класу Фастівського академічного ліцею № 9 увійшла до трійки призерів, набравши 228.5 очка.

Україну в основних змаганнях представляють 11 спортсменів, у юніорських — вісім.

Нагадаймо, що Фастівська громада обрала переможців другого етапу "Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч".

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.