У Межигір’ї проходить спецоперація

На даний момент Межигір’я закрито для відвідувань . Як стало відомо, до колишньої резиденції Віктора Януковича, що знаходиться у селі Нові Петрівці, по Вишгородській трасі тягнеться чималих розмірів пробка, так як люди намагаються проїхати на машинах, велосипедах і навіть роликових ковзанах.


Деякі виходять із власних авто і йдуть пішки, але на узбіччі розташувалися активісти з плакатом в руках, який оповіщає, що Межигір’я наразі закрито . Однак більшу частину людей це не зупиняє, і вони йдуть далі. Вже на повороті в Межигір’ї кілька активістів і людина з « Самооборони» розповідають, що на даний момент резиденція для відвідувань закрита, так як там проводиться «спецоперація». Очевидці стверджують, що вхід в Межигір’ї був закритий о 15.30. Люди, які приїхали на екскурсію, розвертаються і їдуть назад. Слід нагадати, що раніше владою Київської міської держадміністрації було дозволено в’їхати в Межигір’ї автобусу.

Джерело: http://newsone.com.ua/suspilstvo/u-mezhigir-yi-proxodit-specoperaciya.html

Вход

Меню пользователя

 

Bimba-news: новости с эффектом «бимбы»

Мощной волной, как от взрыва настоящей «бимбы» прокатятся наши новости. Конечно, само по себе азаровское «бимба» - уже новости. Спешим вас заверить, что и наш сайт сам по себе тоже новость. Мы не только пишем о происходящем, мы и сами являемся информационным поводом, причиной обсуждений. Бимба ньюз — совершенно новое слово в украинской журналистике.
Давно прошло время, когда новости имели эффект разорвавшейся «бимбы». Наши новости — сами по себе «бимбы». Иногда большие, иногда поменьше. Информационный взры от них сравнителен разве что с самим эпичным мемом «бимба». Читайте Бимба Ньюз — становитесь участниками событий.