Чиновник стріляв, захищаючи сім’ю

У непростий для країни час, наводити лад і встановлювати порядок, береться кожен. Відтак, на Тернопільщині утворюються окремі групи, які прагнуть переформатувати владу, будь-якою ціною.

Тернопільським чиновникам і далі продовжують погрожувати. Більшість з них готова віддати своє робоче місце і відректись посади, але й цього окремим активістам мало.
 
З власних джерел Тернопільському Інформаційному Бюро стало відомо, про напад на будинок начальника Управління держземагенства в Тернопільській області – Романа Папіровського.
За підтвердженням цієї інформації ми звернулись до нього за коментарем. Нагадаємо, чиновник вийшов з Партії регіонів, ще до саморозпуску фракції на Тернопільщині.

- Так, це правда. Вчора, 22 лютого, у селі, куди я приїхав із сім’єю відпочити на вихідні, на будинок моєї бабусі напали агресивно налаштовані люди. Приблизно 40 чоловік, які почали нищити майно. Оскільки я маю дозвіл на мисливську зброю – зробив кілька пострілів у повітря, щоб відлякати нападників. Зрозумійте, у будинку були рідні мені люди і я їх захищав,- розповідає Роман Папіровський.

 
Після цього до будинку приїхавли автомайданівці. Активісти поводили себе мирно, перевірили чи немає у будинку губернатора Валентина Хоптяна, толерантно і мирно вирішили ситуацію.
 
- Фактично, Правий сектор і Автомайдан врятували моїй родині життя. Я вдячний їм за розуміння і лояльність в діях. Тих, нападників, які хочуть зруйнувати будинок, я впізнав усіх, але зараз оприлюднювати імена не буду, з метою безпеки, – додає чиновник.
Незважаючи на те, що після приїзду Автомайдану, усе стабілізувалось, за словами Романа Папіровського, погрози не припинились і він змушений був звернутись за допомогою в МВС, де зараз розбираються у цій справі.
 
 
Окрім цього, він здав аналізи на вміст алкоголю в крові, які підтвердили дії чоловіка на тверезу голову.
 
- Я не тримаюсь за своє робоче місце. Готовий хоч сьогодні написати заяву на звільнення, прошу це усіх зрозуміти. Все, що мені треба – аби була в безпеці сім’я. Я прошу вибачення перед усіма тернополянами, перед активістами, Правим сектором, за те, що був в цій партії через яку відбулось кровопролиття. Я у жалобі за всіма загиблими, готовий посприяти будь-яким діям, які допоможуть в цій ситуації, – звертається Роман Папіровський.
 
http://ternopilinfo.com/10232/

Вход

Меню пользователя

 

Bimba-news: новости с эффектом «бимбы»

Мощной волной, как от взрыва настоящей «бимбы» прокатятся наши новости. Конечно, само по себе азаровское «бимба» - уже новости. Спешим вас заверить, что и наш сайт сам по себе тоже новость. Мы не только пишем о происходящем, мы и сами являемся информационным поводом, причиной обсуждений. Бимба ньюз — совершенно новое слово в украинской журналистике.
Давно прошло время, когда новости имели эффект разорвавшейся «бимбы». Наши новости — сами по себе «бимбы». Иногда большие, иногда поменьше. Информационный взры от них сравнителен разве что с самим эпичным мемом «бимба». Читайте Бимба Ньюз — становитесь участниками событий.