• Что происходит с "империей хаоса"

    Почему штаты так "шарахаются" во все стороны.   сша перестают быть тотальным гегемоном на мировой арене( что особо проявилось при конфликте с Россией) и что бы хоть ненадолго отсрочить своё падение, которое неизбежно, начинают серии "управляемых конфликтов", что должны послужить для создания территорий хаоса, непригодных для нормальной жизни.а) Китай запускает "Новый шёлковый Путь": морской и главное-сухопутный, от ИУ до Мадрида или как говорил о возможностях Евразии Путин несколько лет назад:"Большая Европа от Лиссабона до Владивостока", единое экономическое  пространство.

    Опубликовано 08.01.2015 09:20 Подробнее ...

HYUNDAI CRETA ВЖЕ В УКРАЇНСЬКИХ АВТОСАЛОНАХ HYUNDAI

Офіційна презентація нового автомобіля в сегменті B-SUV- Hyundai Creta відбулася 19 жовтня 2016 року. Стильний та досить лаконічний зовнішній дизайн кросовера гармонійно і яскраво підкреслює внутрішню красу. Кожна деталь внутрішнього простору націлена на створення максимального комфорту і зручності для водія і його пасажирів.

На українському ринку будуть представлені бензинові двигуни: передньопривідна версія оснаститься 1,6-літровим мотором (123 к.с.), працюючи в парі з 6-ступінчастим "автоматом" і механікою. А повнопривідна - похвалиться 2-літровим мотором (149 к.с.) і АПК. Очікується, що привід 4WD буде доступний для мотора 1,6 літра в 2017 році.

На вибір бажаючим купити новий автомобіль в Україні запропонують три комплектації: Entry, Mid і Top. Потрібно відзначити, що автомобіль стане одним з найбільш оснащених в своєму сегменті. Так, кросовер отримав шість подушок безпеки - 2 фронтальні і 2 бокові для водія та пасажирів, а також шторки безпеки з кожного боку. У всі комплектації буде стандартно входити антиблокувальна система гальмування (ABS), електронна система активної безпеки (ESP), система утримання на підйомі (HAC), система допомоги при спуску (DBC), система сигналізації аварійного гальмування (ESS), система стабілізації автомобіля в русі (VSM), а також датчики контролю тиску в шинах (low / high line).

Кожен кілометр і кожен поворот принесуть задоволення завдяки комфортному, плавному управлінню цим автомобілем. Тут чітко налагоджені настройки і економічні двигуни, які дозволять Вам насолодитися водінням в будь-яких ситуаціях і при будь-якій погоді.

Вход

Меню пользователя