logo

У Бердянську підірвали житло місцевого колаборанта

Читать на русском

У Бердянську підірвали житло місцевого колаборанта
У Бердянську підірвали житло місцевого колаборанта

В окупованому Бердянську Запорізької області нещодавно підірвали житло колаборанта Сергія Гіренка. Він після початку повномасштабного вторгнення добровільно перейшов на бік ворога.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє Telegram-канал "Бердянськ Сьогодні".

"За наявною у нас інформацією, наслідками недавнього вибуху в мікрорайоні Колонія, який чув Бердянськ, стало знищення житла одного з місцевих колаборантів", — йдеться у повідомленні.

За даними ЗМІ, окупанти патрулюють мікрорайон, де стався вибух, і намагаються приховати його наслідки.

Відомо, що до повномасштабної війни зрадник Гіренка працював у Бердянському виконкомі на посаді спеціаліста відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів. Після захоплення Бердянська він одним із перших перейшов на бік окупантів і агітував колег теж підтримати росіян, а також погрожував та здавав своїх.

У Бердянську підірвали житло місцевого колаборанта

"Саме за його доносами відбувалися арешти працівників мерії з наступним відміненням до роботи в окупаційній адміністрації. Крім того, він "ім’ям Росії" та нової влади брав участь у примусі приватних підприємств міста до співпраці з окупантами", — зазначають місцеві ЗМІ.

Сім’я зрадника теж підтримала РФ та агітувала за так званий "референдум".

Навесні минулого року проти Гиренка було порушено справу за ч. 5 ст. 111-1 ККУ (державна зрада).

Источник: Москов пост
На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.