logo

У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця (ФОТО)

У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця (ФОТО)

У Бучі по вулиці, Вишнева, 37 відкрили меморіальну дошку на честь Героя Максима Кропиви з позивним "Кропива"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської міськради.

Влітку 2022 року Максим добровільно вступив до лав 59-ї мотострілецької розвідувальної бригади ЗСУ. Втім, 8 листопада 2022 року поблизу села Тернові Поди, на Миколаївщині "Кропива" героїчно загинув, визволяючи українську землю від загарбників.

Душа компанії, талановитий гітарист, люблячий чоловік та батько – саме таким згадували Максима усі, хто прийшов вшанувати його памʼять.

У Героя залишилися дружина та донька.

Відтепер кожен, хто проходитиме повз цю дошку, на мить зупиниться, щоб віддати шану Герою. І в цій миті – вічність пам’яті та любові до тих, хто боронить наш спокій ціною власного життя. Слава Україні!

-зазначили у міській раді.

Нагадаймо, що у Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова, який трагічно загинув 19 червня 2022 року у селі Ртищівка, що на Харківщині .

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.